Árva szörny
Egy zenetanoda közös folyosójáról nyílik a 101-es és a 108-as szoba. Azt hinnéd, a különbség pár lépés. Pedig egy világ. Vagy még több: az élet..
Egy zenetanoda közös folyosójáról nyílik a 101-es és a 108-as szoba. Azt hinnéd, a különbség pár lépés. Pedig egy világ. Vagy még több: az élet..
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. január 18. szerda, 18:00
Topolcsányi Laura: ÁRVA SZÖRNY
színdarab
Mennyire nem mindegy, hogy ki melyikbe…
Mennyire nem mindegy, hogy ki honnan, és az itt történtek következményeként: hova.
Meddig tarthat a megbocsátás. Hol kezdődsz te, csak te, és hol ér véget - örökre - a másik.
“- Szeretsz?
- Szeretlek.
- Elmész?
- El.
- Miért?
- Mert magamat is szeretem.”
Szereposztás:
Anna....................... MÓDRI GYÖRGYI
Robert..................... KELLER JÁNOS
Közreműködők
Művészeti munkatárs: PÉTI KRISZTINA
Látványtervező: LIBOR KATALIN
Rendező: TASNÁDI CSABA Jászai Mari-díjas
A Várkert Bazárban újra találkozhattok Rumini lebilincselő történetével, egy egészen különleges koncertszínházi előadás bemutatóján, ahol a Firkin Zenekar legalább akkora szerepet kap, mint a szereplők. A színházi előadástól eltérően ezúttal egyedülálló módon élőzenével élvezhetitek a produkciót, amelyből kiderül milyen titkokat rejt a Tükör-sziget.
Mediterrán életérzés és temperamentumos dallamok a Várkert Bazárban. Búcsúztassa a nyarat a Várkert Bazár szabadtéri színpadán! Szentpéteri Csilla zongoravirtuóz és zenekara egy különleges koncertre hívja a közönséget, ahol a klasszikus mesterművek és a lüktető ritmusok találkoznak a szeptemberi alkonyatban.
Ezen az alkalmon a Friss Hús fesztivál díjnyertes rövidfilmjeiből látható válogatás. A vetített filmek listája a fesztivál lezárulta után, június 3-át követően válik elérhetővé.
Áprilistól tovább írjuk a Várkert Bazár és a Be Massive közös történetét. A Castle Session címmel induló sorozat szabadtéri eseményein…
A nagy érdeklődésre való tekintettel ismét a Várkert Bazár színpadán: Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni naplója, Hámori Gabriella előadásában.
Egy idős fa áll egy botanikus kert közepén. Magányos, ahogy a kert többi lakója is – sok ezer kilométerre eredeti…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!