Program


Cseh Tamás emlékest (koncert)
3

Cseh Tamás emlékest (koncert)

A több mint két éve elhunyt zeneszerző-énekes emlékére rendezett színházi koncertet a dalok szövegírója, Bereményi Géza rendezte.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. június 29. szombat, 20:00

Több Cseh Tamás emlékest volt már, ahol énekesek énekelték a dalokat, de mindig hiányérzet támadt ilyenkor. Ők eléneklik a dalokat, a színészek pedig előadják. És ez fontos különbség, mert Cseh Tamás is színész volt, másrészt ezek a dalok inkább novellák. A színészek erre is figyelnek, nem csak a hangjukra.

Ez egy igazán gazdag, tömény előadás, ahol az egyik dal a másikba rántja a közönséget.


SZEREPLŐK:

Für Anikó, Holecskó Orsolya, Nagy Péter, Szegezdi Róbert, Tompos Kátya, Udvaros Dorottya, Básti Juli, Szemenyei János, Cserhalmi György

KÖZREMŰKÖDIK:

Hrutka Róbert zenekara:

Schmidt Vera – vokál

Markó Ádám – dob

Kalmus Felicián – cselló

Galambos Zoltán – zongora

Fehérvári Attila – basszus

Dely Domonkos - vokál, perka

Ajánlatunk


Idén ünnepli fennállásának 20. évfordulóját a Fonogram-díjas Group’n’Swing, Magyarország egyik legismertebb swing és boogie showzenekara. Az elmúlt két évtizedben nagykoncertjeiket mindig Budapest legpatinásabb koncerttermeiben tartották, ezért is jelent különleges megtiszteltetést és örömöt, hogy jubileumi koncertjüket a Várkert Bazár rangos környezetében valósíthatják meg.

A Grecsó fivérek már több mint tíz éve együtt mesélnek a színpadon, a szépirodalom, a zene és a tánc nyelvén keltik életre a múltat és közös történeteiket. Együttműködésük azon alapul, hogy az irodalom inspirálhatja a jazzt és a kortárstáncot.

Mediterrán életérzés és temperamentumos dallamok a Várkert Bazárban. Búcsúztassa a nyarat a Várkert Bazár szabadtéri színpadán!  Szentpéteri Csilla zongoravirtuóz és zenekara egy különleges koncertre hívja a közönséget, ahol a klasszikus mesterművek és a lüktető ritmusok találkoznak a szeptemberi alkonyatban.

Ajánló


A nagy érdeklődésre való tekintettel ismét a Várkert Bazár színpadán: Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni naplója, Hámori Gabriella előadásában.

Kovács Kati, a magyar könnyűzene egyik legnagyobb ikonja több mint hat évtizede töretlen energiával, páratlan énekhanggal és generációkat összekötő slágerekkel…

A diszkókorszak legnagyobb slágerei Détár Enikő, Fésűs Nelly és Ladinek Judit – azaz a Dívák – különleges előadásában.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!