Program


DORA

DORA

Lukas Bärfuss: DORA - szüleink szexuális neurózisai - A Rakpart Szabad Úszóművek előadása

Mese a mentálisan sérült Doráról, és az őt körülvevő frusztrált társadalomról. Egy világról, amelyben a hibás géneknek nincs létjogosultsága, ahol a mást, az eltérőt műtétileg kell eltávolítani. Ahol a normalitást takargatni kell, az abnormalitással pedig együtt kell élni. Csúnya mese egy világról, amelyben élünk.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. március 9. kedd, 21:00

A fiatal svájci drámaíró, Lukas Bärfuss botrányos darabját 2003-ban mutatták be Baselban, azóta 12 nyelvre fordították le, számos országban sikerrel játszották.

Dramaturg: Perczel Enikő
Zenei vezető: Melis László
Produkciós vezető: Gáspár Anna

Rendező: Réthly Attila

Ajánlatunk


Április 28-án a Várkert Irodalom Aposztróf sorozatának tavaszköszöntő estjén a közönség kedvence, az Irodalmi szerelmek tér vissza. A beszélgetős, felolvasószínházi esteken a klasszikus és kortárs irodalom nagy alkotói nemcsak műveiken, hanem személyes történeteiken keresztül is közelebb kerülnek hozzánk: a versek és regények mögött kirajzolódik az élet, a küzdelmek, a sikerek és a szerelmek világa.

Az idén 20. születésnapját ünneplő kétszeres Fonogram-díjas gyerekzenekar azt vallja, hogy ők nevelik a jövő közönségét.

Június 7-én különleges szabadtéri koncerttel érkezik a Várkert Bazár Öntőház udvarába a Pink Floyd életművét megidéző Keep Floyding zenekar. A Summer of ’26 – Echoes in the Air című est a közelgő nyár vibrálását, a szabadság hangulatát és a Floyd-életmű térben és időben visszhangzó varázsát idézi meg a budai várfalak között, a Duna-parti panoráma különleges díszletében.

Ajánló


A diszkókorszak legnagyobb slágerei Détár Enikő, Fésűs Nelly és Ladinek Judit – azaz a Dívák – különleges előadásában.

Emlékezés. Szembenézés. Feldolgozás. Elengedés és megbocsátás. Hogyan válik egy 17 éves lány kényszerű menekülése egy egész korszak tükrévé? Hedry Mária…

Az impresszionisták a művészettörténet legnépszerűbb csoportja – évente milliók özönlenek az Orsay-ba és a Washingtoni Nemzeti Galériába, hogy megcsodálják remekműveiket.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!