Nyárnyitó klubkoncert Falusi Mariannal
„Az ember kerüli a közhelyeket, de vannak rövid és találó megfogalmazások. Így én is vallom, hogy zene nélkül lehet élni, de nem érdemes. A zenét ”csak” szeretni kell.
„Az ember kerüli a közhelyeket, de vannak rövid és találó megfogalmazások. Így én is vallom, hogy zene nélkül lehet élni, de nem érdemes. A zenét ”csak” szeretni kell.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. június 7. csütörtök, 21:00
| A zene a szó átvitt és valós értelmében is a harmóniát
jelenti. Ezt élem. Több hangszeren játszottam, az utóbbi években az
éneklésé a főszerep. Kicsit fellengzősen mondhatnám, hogy jazz vagy
klasszikus, népdal és világslágerek, az olvasási élmények ihlette
koncertek, egyházi zene. A muzsikával kötöttem házasságot. A hangjegyek
voltak a tanúk.” (Falusi Mariann) Közreműködnek: Berdisz Tamás, Csányi István, Frey György, Sárik Péter. Koncert 21 órától. Kapunyitás 20 órakor. Vacsorázási lehetőség folyamatosan. |
A Várkert Bazárban újra találkozhattok Rumini lebilincselő történetével, egy egészen különleges koncertszínházi előadás bemutatóján, ahol a Firkin Zenekar legalább akkora szerepet kap, mint a szereplők. A színházi előadástól eltérően ezúttal egyedülálló módon élőzenével élvezhetitek a produkciót, amelyből kiderül milyen titkokat rejt a Tükör-sziget.
Mediterrán életérzés és temperamentumos dallamok a Várkert Bazárban. Búcsúztassa a nyarat a Várkert Bazár szabadtéri színpadán! Szentpéteri Csilla zongoravirtuóz és zenekara egy különleges koncertre hívja a közönséget, ahol a klasszikus mesterművek és a lüktető ritmusok találkoznak a szeptemberi alkonyatban.
A 19. század végén rohamos fejlődésnek indult a főváros, de a nagyvárosi paloták, széles körutak, pezsgő kávéházak és fényűző bálok mellett nem volt ritka a bordélyházak és kéjnők látványa sem. A prostitúció gyakran szerepelt az újságok hasábjain, visszatérő témája lett a közbeszédnek és szorosan összefonódott a városi élet számos területével. De hogyan működött valójában ez a sajátos félvilág? Kik voltak az örömházak lakói és vendégei?
A nagy érdeklődésre való tekintettel ismét a Várkert Bazár színpadán: Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni naplója, Hámori Gabriella előadásában.
Egy idős fa áll egy botanikus kert közepén. Magányos, ahogy a kert többi lakója is – sok ezer kilométerre eredeti…
Várunk mindenkit, aki szívesen nézne filmet a szabad ég alatt, Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!