Program


Ördögűzők

Ördögűzők

Arthur Miller: Ördögűzők
Kaposvári egyetem

Arthur Miller Salemi boszorkányok című drámája alapján

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2017. március 21. kedd, 19:30

A Kaposvári Egyetem IV. éves színművész osztálya, az Uray osztály Ördögűzők címmel mutatja be diploma előadását, Arthur Miller Salemi boszorkányok c. műve alapján. A félelem eluralkodása, a ragaszkodás és a birtoklás mániákus dühe, a vallási és világi hatalom feltartóztathatatlan tombolása elemészti Salem városát és pusztulásba dönti lakóit. Az időről időre felbukkanó kiút lehetősége rendre elbukik, a gyűlölet megállíthatatlan és a gyengeségből, meggondolatlanságból, vagy csak ügyetlenségből eredő emberi vétkek már sátáni képet mutatnak.

A dráma főbb szerepein túl a játszók többször váltanak karaktert, s lépnek színre néha csak jelzésértékű jelmez változtatásokkal. A feszült, erős, sodró drámaiságú mű lehetőséget ad a 14 fős osztály tagjainak, hogy élhessenek mindazon képességekkel és lehetőségekkel, melyeket az évek során szereztek és sajátítottak el.

Az Ördögűzők az Uray osztály utolsó, az Egyetem falain belül létrehozott előadása.

Ajánlatunk


Áprilistól tovább írjuk a Várkert Bazár és a Be Massive közös történetét. A Castle Session címmel induló sorozat szabadtéri eseményein a város lüktetése zenévé formálódik.

Hosszabb szünet után tér vissza a Várkert Bazár színpadára hazánk egyik legnépszerűbb jazz-formációja, a Balázs Elemér Group. A zenekar legutóbb 2020-ban koncertezett nálunk, így a mostani, felszabadult nyári hangulatot ígérő szabadtéri fellépés különleges alkalomnak ígérkezik a közönség és a művészek számára egyaránt.

Mediterrán életérzés és temperamentumos dallamok a Várkert Bazárban. Búcsúztassa a nyarat a Várkert Bazár szabadtéri színpadán!  Szentpéteri Csilla zongoravirtuóz és zenekara egy különleges koncertre hívja a közönséget, ahol a klasszikus mesterművek és a lüktető ritmusok találkoznak a szeptemberi alkonyatban.

Ajánló


Az EGY ÉLETEM sorozatban ismert alkotók mesélik el életük meghatározó történeteit. A forgatókönyvet itt valóban az élet írja.

A negyvenes Lilla (Balsai Móni) párterapeutaként dolgozik, és egész életét a családjának szentelte. Ezért is éri váratlanul, amikor elhagyja a…

Várunk mindenkit, aki szívesen nézne filmet a szabad ég alatt, Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!