Program


Perfekcionizmus: áldás vagy átok? - Mindennapi Pszichológia

Perfekcionizmus: áldás vagy átok? - Mindennapi Pszichológia

Az elmúlt évtizedben egyre népszerűbbé vált a pszichológia tudománya, hiszen életünk minden pillanatát pókhálóként szövi át, az emberi működésünk, kapcsolataink alapját határozza meg. Emiatt érthető, hogy a médiában is töretlen népszerűség övezi. A fokozódó érdeklődést érzékelve 2021 őszétől minden hónapban egy-egy izgalmas témát jár körül a Mindennapi Pszichológia magazin és a Várkert Bazár új rendezvénysorozata, amelynek műsorvezetője Szily Nóra.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. október 21. csütörtök, 19:00

A perfekcionizmus és a maximalizmus szavakat hallva sok embernek olyan pozitív fogalmak jutnak eszébe, mint a tökéletesség és a hibátlanság. Azonban a hajlam a perfekcionizmusra egyáltalán nem jár együtt a megelégedettség és a hibátlanság érzésével, sőt ennek a szöges ellentétéről van szó. A maximalizmus hátterében vajon a szülői elvárásoknak való megfelelés vagy gének által meghatározott jellegzetesség áll? Hogyan hat a szülői maximalizmus a gyermek, illetve annak felnőttkori teljesítményére? Mi a különbség a kóros és a hasznos perfekcionizmus között? Hogyan küzd meg a perfekcionizmussal például egy élsportoló? Ezekről a kérdésekről is beszélget Dr. Tárnok Zsanett klinikai szakpszichológus, neuropszichológus és egy élvonalbeli, sikeres sportoló.

Közreműködők:

Műsorvezető: Szily Nóra újságíró, pszichológus, coach

Szakértő: Dr. Tárnok Zsanett klinikai szakpszichológus, neuropszichológus, a Mindennapi Pszichológia Magazin kiadója és felelős szerkesztője

Vendég: Cseh László (olimpiai ezüst- és bronzérmes, világ- és Európa-bajnok)

Ajánlatunk


Az elmúlt pár év legjobb magyar alkotásaival várunk minden friss levegőre vágyó filmszeretőt Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen. A vetítés előtt a film egyik alkotójával, a rendezővel, az operatőrrel vagy a főszereplővel beszélgetünk, aki betekintést enged a film kulisszái mögé, és mesél majd az előkészületről, a forgatásról és a film utóéletéről is.

Baba-mama programra hívunk, ha kismamaként vagy kispapaként egyévesnél kisebb babáddal szeretnél sétálni a Várkert Bazár virágba boruló Neoreneszánsz kertjében, és megismerni Ybl Miklós remekművének történetét az építésétől egészen napjainkig.

Az elmúlt pár év legjobb magyar alkotásaival várunk minden friss levegőre vágyó filmszeretőt Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen. A vetítés előtt a film egyik alkotójával, a rendezővel, az operatőrrel vagy a főszereplővel beszélgetünk, aki betekintést enged a film kulisszái mögé, és mesél majd az előkészületről, a forgatásról és a film utóéletéről is.

Ajánló


Az elmúlt pár év legjobb magyar alkotásaival várunk minden friss levegőre vágyó filmszeretőt Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen. 

2010-ben pár fiatal zenekart alapít Budapesten. Az első kitűzött cél, egy koncertanyag összehozása, amivel színpadra lehet állni.

A Várkert Bazárban újra találkozhattok Rumini lebilincselő történetével, egy egészen különleges koncertszínházi előadás bemutatóján, ahol a Firkin Zenekar legalább akkora…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!