program


Tóth Vera és a Budapest Jazz Orchestra: Dívák Új Éve - vendég: Király Linda

Tóth Vera és a Budapest Jazz Orchestra: Dívák Új Éve - vendég: Király Linda

“Dívák újéve” címmel ad fergeteges koncertet január 4-én Tóth Vera és szeretett big bandje, a 25 éves Budapest Jazz Orchestra a Várkert Bazárban.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Torsdag, 04. Januar 2024 19:00

Tóth Vera és a Budapest Jazz Orchestra:
Dívák Új Éve
vendég: Király Linda

Igazi újévi örömkoncert lesz, ahol mindenki feltöltődhet majd pozitív energiákkal és derűs gondolatokkal! A koncert sztárvendége Király Linda, a csodálatos hangú énekesnő lesz. A két díva mindent megtesz majd azért, hogy a január eleji borongós hangulatot szerte foszlassa és egy érzelemgazdag estével ajándékozza meg rajongóit!

Új évre és zenére fel, szeretettel várunk mindenkit!

Közreműködik:
Tóth Vera - énekes
Király Linda - énekes
Budapest Jazz Orchestra

Aktuelt


2025. október 19-én különleges koncertélményben lesz része a Várkert Bazárba látogató, zeneszerető közönségnek. A klasszikus, a jazz és a könnyűzene találkozása egy megismételhetetlen koncert alkalmával népszerű és kiváló előadóművészek tolmácsolásában.

A Várkert Bazárban újra találkozhattok Rumini lebilincselő történetével, egy egészen különleges koncertszínházi előadás bemutatóján, ahol a Firkin Zenekar legalább akkora szerepet kap, mint a szereplők. A színházi előadástól eltérően ezúttal egyedülálló módon élőzenével élvezhetitek a produkciót, amelyből kiderül milyen titkokat rejt a Tükör-sziget.

Az elmúlt pár év legjobb magyar alkotásaival várunk minden friss levegőre vágyó filmszeretőt Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen. 

PÅ PLAKATEN


Szulák Andrea új koncertje olyan zeneszerzők és előadók életútjára fókuszál, akik különböző körülmények között találkoztak és alkottak közösen. Valamennyien a…

2010-ben pár fiatal zenekart alapít Budapesten. Az első kitűzött cél, egy koncertanyag összehozása, amivel színpadra lehet állni.

A Grecsó fivérek már több mint tíz éve együtt mesélnek a színpadon, a szépirodalom, a zene és a tánc nyelvén…

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.