Valahol Európában
A Magyarock Dalszínház bemutatja
VALAHOL EURÓPÁBAN (musical)
Radványi Géza és Balázs Béla azonos című filmje alapján készült
több
A Magyarock Dalszínház bemutatja
VALAHOL EURÓPÁBAN (musical)
Radványi Géza és Balázs Béla azonos című filmje alapján készült
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. április 2. szerda, 19:00
zeneszerző: Dés László dalszöveg: Nemes István
szövegkönyv: Böhm György – Korcsmáros György – Horváth Péter
Egy árva gyermekekből álló csapat és egy rendkívüli felnőtt, egy nemes lelkű művész a háború sújtotta Magyarországon. Varázslatos történet hűségről, bátorságról, barátságról és emberségről az embertelenségben. A világhírű film alapján készült színpadi játék hűen követi
az eredeti mű cselekményét, a II. világháború után utcára került, árván maradt gyerekek kálváriáját. A kivetettekkel, a hátrányos helyzetűekkel, az etnikailag másokkal, a megváltozott világban önmagukat keresőkkel szolidaritást vállaló, a humánum alapértékeit
felmutató, a művészet, a zene megváltó erejében hívő, az együttérző és befogadó szeretet erejét sugárzó alapmű messze túlmutat a konkrét alaphelyzeten, és a magyar módra vállalható európaiság nagy erejű megfogalmazását adja.
SZEREPLŐK:
Simon Péter.................................................................. MAKRAI PÁL/LAKLÓTH ALADÁR
Kuksi............................................................................. MÁSIK ÁKOS
Hosszú ..........................................................................ONDRIK JÁNOS
Suhanc/Éva/................................................................. KUCZMANN ÁGNES
Ficsúr ............................................................................BUDAI MÁRTON ZOLTÁN/SZABÓ DÁVID
Szeplős .........................................................................MONORI DOMINIK/SZARVAS BALÁZS/PAPP CSABA
Csóró............................................................................ SZABÓ DÁVID/PETHŐ MARCELL/CSIZMADIA EDINA
Professzor .....................................................................MÉSZÁROS TAMÁS
Pötyi.............................................................................. MÁSIK ABIGÉL
Sutyi -Főúr ....................................................................RÁDULY KRISZTIÁN
Balerina 1...................................................................... TÓTH DOROTTYA
Balerina 2...................................................................... CSIZMADIA EDINA
Egyenruhás................................................................... P. PETŐCZ ANDRÁS
Tanító............................................................................ GIELER CSABA
Leventeoktató - Sofőr................................................... KRNCAN MILÁN
Csengeri Zsanna, Enyingi Zsófia, Lakatos Panni, Orbán Zsófia,Harmati Márton, Varga Gábor, Másik Anita, Másik Ábel, Másik Ákos
Hang: BERTALANITS ZOLTÁN
Világítás: ZALKA NORBERT
Díszlet: SIKLÓSI JÓZSEF Ybl-díjas építész
Öltöztető: VIZELI RÉKA
Jelmez: MÁSIKNÉ VIZELI ANITA
Ügyelő: KORMÁNYOSI MIKLÓS
Koreográfus asszisztens: CSIZMADIA EDINA
Verekedés: GYÖNGYÖSI TAMÁS
Koreográfus: BAKÓ GÁBOR
Rendező: VIZELI CSABA
A musical a Proscenium Szerzői Ügynökség Kft-vel és Balázs Béla örökösével kötött megállapodás alapján kerül előadásra.
Az EXHIBITION ON SCREEN sorozat filmjében egy olyan tárlatra léphetnek be a nézők, amelynek köszönhetően Hieronymus Bosch művei a világ számos pontjáról visszatértek hollandiai szülővárosába.
A Várkert Bazárban újra találkozhattok Rumini lebilincselő történetével, egy egészen különleges koncertszínházi előadás bemutatóján, ahol a Firkin Zenekar legalább akkora szerepet kap, mint a szereplők. A színházi előadástól eltérően ezúttal egyedülálló módon élőzenével élvezhetitek a produkciót, amelyből kiderül milyen titkokat rejt a Tükör-sziget.
Egy tyúk eldönti, hogy nem törődik bele a sorsába, megszökik a biztos halált jelentő telepről, és mindent megtesz azért, hogy végre anya lehessen.
Áprilistól tovább írjuk a Várkert Bazár és a Be Massive közös történetét. A Castle Session címmel induló sorozat szabadtéri eseményein…
Phil Grabsky 2019-ben készült filmje a világ egyik legkedveltebb festőművészének életét idézi fel a mester saját szavaival.
Várunk mindenkit, aki szívesen nézne filmet a szabad ég alatt, Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!