Program


Veszélyes lehet a fagyi - várKERT mozi

Veszélyes lehet a fagyi - várKERT mozi

Az elmúlt pár év legjobb magyar alkotásaival várunk minden friss levegőre vágyó filmszeretőt Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen. A vetítés előtt a film egyik alkotójával, a rendezővel, az operatőrrel vagy a főszereplővel beszélgetünk, aki betekintést enged a film kulisszái mögé, és mesél majd az előkészületről, a forgatásról és a film utóéletéről is.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. július 19. szerda, 21:00

A 2023.07.12. szerda 21:00 órára meghirdetett Veszélyes lehet a fagyi - várKERT mozi című előadás az aktuális időjárási előrejelzés miatt elmarad és az esőnapon kerül megrendezésre. A megvásárolt jegyek 2023.07.19. szerda 21:00 órára érvényesek.Megértésüket köszönjük és sok szeretettel várjuk!

Beszélgetés kezdete: 20.00

Vendég: Szilágyi Fanni (rendező), Stork Natasa (színész)


Adél (Stork Natasa) radiológusként dolgozik egy magyar közkórházban, egypetéjű ikerpárja, Éva (Stork Natasa) pedig jó anyagi körülmények között neveli pár hónapos kisfiát vállalkozó férje oldalán. Különböző nézőpontból látják egymás életét. Az egyértelmű külső hasonlóságok ellenére máshogyan látják magukat és egymást, mindkettejüknek a másik élete tűnik könnyebbnek és jobbnak. Ebbe a konfliktusokkal terhelt kapcsolatba Ákos (Patkós Márton) színrelépése hoz váratlan fordulatot. Elsőre úgy tűnik, hogy a férfi mélyíti a távolságot az ikrek között, azonban éppen az ő hatására kezdenek el újra egymásra figyelni.

Szilágyi Fanni korábbi kisfilmjeivel (A kamaszkor vége, A csatárnő bal lába életveszélyes, Minden vonal) már bebizonyította, hogy érzékenyen tudja feltenni a nehéz kérdéseket is. Első nagyjátékfilmje, a humort és varázslatot sem nélkülöző Veszélyes lehet a fagyi a Nemzeti Filmintézet Inkubátor Programjának keretében készült.

Rendezte: Szilágyi Fanni
Írta: Lányi Zsófi
Főszereplők: Stork Natasa, Patkós Márton, Szabó Máté, Csirkász Ágnes, Bódy Magdi
Operatőr: Szilágyi Gábor
Producer: Pataki Ági, Kenesei Edina
Vágó: Ördög Zsófia
Zene: Kalotás Csaba
 
Szakmai együttműködő partner: Filmhu - a magyar moziportál

Veszélyes lehet a fagyi 16+

Esőnap: 2023.július 19.
Tájékoztató eső, rossz időjárás esetére>>>

Ajánlatunk


A Grecsó fivérek már több mint tíz éve együtt mesélnek a színpadon, a szépirodalom, a zene és a tánc nyelvén keltik életre a múltat és közös történeteiket. Együttműködésük azon alapul, hogy az irodalom inspirálhatja a jazzt és a kortárstáncot.

Szulák Andrea új koncertje olyan zeneszerzők és előadók életútjára fókuszál, akik különböző körülmények között találkoztak és alkottak közösen. Valamennyien a magyar popzenei életének meghatározó alakjai közé tartoznak, olyan ikonikus zenészek, akik saját egyéni stílusukkal és dalaikkal hozzájárultak a hazai zenei kultúra gazdagításához és népszerűsítéséhez.

A Kiss Tibi és az Aranyakkord formációt Kiss Tibi (Quimby) és Vastag Gábor (A Kutya Vacsorája) hozta létre egy 2018−as ködös januári napon. Egymás mellett ültek gitárral akezükben és rájöttek, hogy megalakultak.

Ajánló


Az elmúlt pár év legjobb magyar alkotásaival várunk minden friss levegőre vágyó filmszeretőt Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen.…

Az elmúlt pár év legjobb magyar alkotásaival várunk minden friss levegőre vágyó filmszeretőt Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen. 

2010-ben pár fiatal zenekart alapít Budapesten. Az első kitűzött cél, egy koncertanyag összehozása, amivel színpadra lehet állni.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!