program


A púpos lovacska

A púpos lovacska

Johanna egy különleges, púpos lovacska, aki a körülötte lévő világot nem igazán ismeri. Azt például tudja, hogy a lovak nem tudnak beszélni, de ő bizony tud, és ez rendkívüli bonyodalmakat okoz a mindennapjaiban. Johanna egy nap elindul a nagyvilágba, ahol találkozik jóindulattal és rosszakarattal egyaránt. Szert tesz barátokra és végül megtalálja saját, igazi valóját.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Tirsdag, 19. Oktober 2021 11:00

VERES ANDRÁS - A PÚPOS LOVACSKA

Johanna egy különleges, púpos lovacska, aki a körülötte lévő világot nem igazán ismeri. Azt például tudja, hogy a lovak nem tudnak beszélni, de ő bizony tud, és ez rendkívüli bonyodalmakat okoz a mindennapjaiban. Édesanyjáról csak annyi emléke van, hogy elrepült a felhők közé, és most nagyon hiányzik neki. Szeret cirkuszosat játszani, ilyenkor azt képzeli, hogy ő maga is a magasban száll. Johanna egy nap elindul a nagyvilágba, ahol találkozik jóindulattal és rosszakarattal egyaránt. Szert tesz barátokra, szorult helyzetekből menekül, és végül megtalálja saját, igazi valóját.

Az előadást Varga Péter, a Ziránó Bábszínház alkotója rendezi – ezúttal nem vendégszínészekkel, hanem társulatunk tagjaival készítve mesét a legkisebbeknek.

Játsszák:
DÉZSI DARINKA
ILLYÉS ÁKOS
TÉNAI PETRA m.v.
TÓTH KÁROLY

Díszlettervező: BOLDIZSÁR ZSOLT                                 
Jelmeztervező: VÉBER TÍMEA
Zeneszerző: NYITRAI LÁSZLÓ                                
Dramaturg: KHALED-ABDO SZAIDA
                                                                                                                                                  
A rendező munkatársa: DEMETER ANNA
Rendező: VARGA PÉTER

Bemutató: 2020. augusztus 29., szombat 11 óra, Művész Stúdió

Az előadás az NKA támogatásával jött létre.

Aktuelt


Mediterrán életérzés és temperamentumos dallamok a Várkert Bazárban. Búcsúztassa a nyarat a Várkert Bazár szabadtéri színpadán!  Szentpéteri Csilla zongoravirtuóz és zenekara egy különleges koncertre hívja a közönséget, ahol a klasszikus mesterművek és a lüktető ritmusok találkoznak a szeptemberi alkonyatban.

Június 7-én különleges szabadtéri koncerttel érkezik a Várkert Bazár Öntőház udvarába a Pink Floyd életművét megidéző Keep Floyding zenekar. A Summer of ’26 – Echoes in the Air című est a közelgő nyár vibrálását, a szabadság hangulatát és a Floyd-életmű térben és időben visszhangzó varázsát idézi meg a budai várfalak között, a Duna-parti panoráma különleges díszletében.

Idén ünnepli fennállásának 20. évfordulóját a Fonogram-díjas Group’n’Swing, Magyarország egyik legismertebb swing és boogie showzenekara. Az elmúlt két évtizedben nagykoncertjeiket mindig Budapest legpatinásabb koncerttermeiben tartották, ezért is jelent különleges megtiszteltetést és örömöt, hogy jubileumi koncertjüket a Várkert Bazár rangos környezetében valósíthatják meg.

PÅ PLAKATEN


A Grecsó fivérek már több mint tíz éve együtt mesélnek a színpadon, a szépirodalom, a zene és a tánc nyelvén…

Kovács Kati, a magyar könnyűzene egyik legnagyobb ikonja több mint hat évtizede töretlen energiával, páratlan énekhanggal és generációkat összekötő slágerekkel…

Hogyan dönti el az agyunk, ki tetszik és ki nem? Miért bízunk jobban a szép emberekben, és mi alakítja a…

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.