program


Baba-mama tárlatvezetés a Szférák között kiállításon

Baba-mama tárlatvezetés a Szférák között kiállításon

Különleges tárlatvezetéssel várjuk az édesanyákat, édesapákat, nagyszülőket és a másfél évesnél nem idősebb gyermekeket a Szférák között kiállításon! Az elsősorban felnőtteknek szóló program lehetőséget kínál egy olyan közös élményre, amely során a kisgyermekes látogatónk is kikapcsolódhatnak, elmélyülhetnek egy igazán inspiráló és egyben biztonságos, megértő környezetben.

Dato




Vezeti: Dr. Mészáros Flóra művészettörténész, a kiállítás kurátora

Az éhes vagy síró babákat is szívesen látjuk, ugyanis az épületben szoptatósarokkal kiegészített pelenkázóhelyiség is található!

A program körülbelül 60 perces, de a megváltott jeggyel – igény szerint – tovább is maradhatnak a kiállítótérben.

A tárlatvezetés 10:30-kor indul, az intézmény 10:00-kor nyit, hamarabbi belépésre nincs lehetőség. Kérjük, hogy egy felnőtt maximum két gyermekkel érkezzen! A tárlatvezetésen babakocsival, hordozóval vagy kendővel is részt lehet venni.

Jegyár: 2500 Ft/fő, a babáknak természetesen ingyenes.

Akadálymentes bejárat: a Lánchíd utca felől

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.