Caveman - Ősember
Ellenállhatatlan komédia a párkapcsolatokról, a klasszikus férfi-női szerepekről, vagyis a csajokról és a pasikról.
Egy igazi stand up-comedyben, színházi fűszerezéssel, Kálloy Molnár Péter módra.
Ellenállhatatlan komédia a párkapcsolatokról, a klasszikus férfi-női szerepekről, vagyis a csajokról és a pasikról.
Egy igazi stand up-comedyben, színházi fűszerezéssel, Kálloy Molnár Péter módra.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, April 01 2020 7:00PM
Ellenállhatatlan komédia a párkapcsolatokról, a klasszikus férfi-női szerepekről, vagyis a csajokról és a pasikról. Mindez egy igazi, hamisítatlan stand up-comedyben, színházi fűszerezéssel, Kálloy Molnár Péter módra.
Itt magára vagy épp a másikra ismerhet: a feleség, a férj, a barátnő, a barátnő barátnője, a focimeccsek szakértője, a horgász válogatott, a magyar plázacicák baráti köre, a szerető, a szertő jelölt és mindenki más.
Fény derül arra, hogy miért utálják a pasik, ha vesztesként állítják be őket és mit tesznek, ha ez megtörténik. Ugyanakkor a nők lelkivilágába is roppant szórakoztató kirándulást tehetünk.
VIGYÁZAT szabadszájúan és szókimondóan SZÓRAKOZTATÓ!
Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, hogy az előadásban stroboszkóp világítási effektust alkalmazunk.
A villogó fény, az arra érzékenyeknél, egészségügyi problémát okozhat!
A magyar változatot készítette Litkai Gergely és Kálloy Molnár Péter.
előadja | Kálloy Molnár Péter
rendező | Szántó Erika
A hazai elektronikus zenei színtér megkerülhetetlen szereplője, Metha érkezik a VárkertFesztre, hogy a Be Massive életérzést egy különleges DJ set formájában hozza el az Öntőház udvarba.
Az oxfordi Ashmolean múzeum jelentékeny időszaki tárlata adta az ötletet, hogy a Tokió művészete című Exhibition on Screen epizódban bemutassuk a 400 éves Tokió hihetetlenül gazdag kultúráját: Hokuszai és Hiroshige finom fametszeteitől kezdve a pop art stílusú plakátokon, a kortárs fotóművészeten, a mangán, a filmművészeten át egészen a napjainkban, az utcán készülő műalkotásokig.
Várunk mindenkit, aki szívesen nézne filmet a szabad ég alatt, Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen.
Idén ünnepli fennállásának 20. évfordulóját a Fonogram-díjas Group’n’Swing, Magyarország egyik legismertebb swing és boogie showzenekara. Az elmúlt két évtizedben nagykoncertjeiket…
A Grecsó fivérek már több mint tíz éve együtt mesélnek a színpadon, a szépirodalom, a zene és a tánc nyelvén…
Kati Kovács, one of the defining voices of Hungarian popular music, has been on stage for over six decades. With…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.