Hamupipőke
6 éves kortól
120 perc 1 szünettel
Bemutató: 2024.09.20
6 éves kortól
120 perc 1 szünettel
Bemutató: 2024.09.20
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, May 27 2026 10:00AM
Ragyogó bálok, táncrendek, tudomány, a fizika varázslata. A 19. századi Angliában, a mindig úton lévő hajóskapitány kamasz lányának, Hamupipőkének mostohája és mostohatestvérei bántásai mellett saját bizonytalanságával is meg kell küzdenie, hogy elindulhasson a felnőtté válás útján. Segítőtársai a határtalan fantázia, a csillapíthatatlan tudásvágy, a kérlelhetetlen igazságérzet. Vajon sikerül-e megtalálnia a saját útját? És mi történik, ha közben találkozik a herceggel, aki uralkodás helyett tudományos felfedezésekre és világkörüli utazásokra vágyik?
A zenés előadás monumentális árnyjátékkal, lenyűgöző látványvilággal és különleges színpadi megoldásokkal kelti életre a Gimesi Dóra által újragondolt történetet.
A Színházi Kritikusok Céhe gyerek- és ifjúsági kuratóriuma által a 2024/2025-ös évad legjobbnak ítélt gyerek- és ifjúsági előadása
MOZGATÓ (1-3.osztályosoknak):
Megtörtént a hétországra szóló lakodalom, de az udvarban nem áll meg az élet – új udvaroncok érkeznek, akik rögtön kalamajkába keverednek a királyi postával. Vajon milyen árnyéka van egy kalandnak?
A foglalkozást tervezte: Hirmann Blanka, Végvári Viktória,
Árny-szakértő: Kuthy Ágnes
A foglalkozást vezetik: Hirmann Blanka/Végvári Viktória, Bánky Eszter/Karádi Borbála/Kemény István/Rusz Judit
(feldolgozó foglalkozás, 45 perc, max. 35 fő)
Oktatási segédanyag a honlapunkról letölthető
Az EGY ÉLETEM sorozatban ismert alkotók mesélik el életük meghatározó történeteit. A forgatókönyvet itt valóban az élet írja.
Egy idős fa áll egy botanikus kert közepén. Magányos, ahogy a kert többi lakója is – sok ezer kilométerre eredeti élőhelyüktől, hogy megcsodálhassuk, megfigyelhessük őket.
Öt év alatt készült el ez a forradalmi művészről szóló, valaha készült legátfogóbb film. A festő saját, rejtélyes eltűnése előtti napon adott első kézből származó tanúvallomásával ez a film soha nem látott módon mutatja be Caravaggiót.
Kiss Tibi and Aranyakkord came into being on a foggy day in January 2018, when Tibi Kiss (Quimby) and Gábor…
Ismerd meg velünk Ybl Miklós egyik remekművének történetét az építésétől egészen napjainkig és gyönyörködj a lenyűgöző budapesti panorámában!
A kihívásnak eleget tettek: öt év restaurálás után a párizsi Notre-Dame katedrális újra megnyitja kapuit. 2020 és 2024 között a…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.