program


MACSKÁK 1400. előadás!

MACSKÁK 1400. előadás!

Magyarországon nincs olyan külföldi musical ami ilyen nagy sikert ért volna el és a Macskák siker szériája továbbra is folytatódik és 2014. november 29-én ünneplik az 1400. előadást.
 Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 29. November 2014 19:00

Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.

T.S. Eliot angol költő Macskák könyve című versciklusát zenésítette meg zseniálisan Andrew Lloyd Webber, és ebből készült a fantasztikus, világsikerű Macskák musical.

A Madách Színház 1983. március 25-én mutatta be a Macskákat, közvetlenül a londoni ősbemutató után.

Az eltelt 30 évben az előadás csaknem 1400-szor került színre – nemcsak Budapesten, hanem Szegeden, Debrecenben, Nyíregyházán, sőt az olaszországi Trento és Bergamo közönsége előtt is.

Minden magyar színházi rekordot megdöntve eddig több mint1,5 millió néző vásárolt jegyet a musicalre.

Az eltelt három évtizedben sok szereposztást megért a Macskák: a különböző szerepekben összesen 190 művésznek tapsolhatott a közönség.

2013. március 22-én új generáció lépett színpadra. Fiatal énekesek és táncosok, akik közül sokan még meg sem születtek a 1983-as bemutató idején. Mostantól azonban ők lesznek azok, akik a következő 30 évben sikerre viszik a Madách Színház „örökéletű” Macskáit.

Aktuelt


A hazai elektronikus zenei színtér megkerülhetetlen szereplője, Metha érkezik a VárkertFesztre, hogy a Be Massive életérzést egy különleges DJ set formájában hozza el az Öntőház udvarba.

Bábszínházunkban van egy rét. Azon van egy kupac. Ebben a kupacban lakik hét kufli. Fityirc, Pofánka, Bélabá, Hilda, Zödön, Titusz és Valér. Dániel András meséi alapján készült bábelőadásunkkal várjuk a gyerekeket, családokat, kuflirajongókat egyaránt ezúttal a Várkert Bazárban.

Emlékezés. Szembenézés. Feldolgozás. Elengedés és megbocsátás. Hogyan válik egy 17 éves lány kényszerű menekülése egy egész korszak tükrévé? Hedry Mária drámája megrendítő erővel idézi fel gróf Nádasdy Borbála sorsfordító életútját. Borbála mindössze tizenhét éves, amikor 1957-ben – életét kockáztatva – egyedül menekül Ausztriába.

PÅ PLAKATEN


Az amszterdami Rijksmuseum a történelem legátfogóbb Vermeer kiállítását hozta tető alá: 35, a világban szétszórt, ismert munkájából 28-at felsorakoztat.

Június 7-én különleges szabadtéri koncerttel érkezik a Várkert Bazár Öntőház udvarába a Pink Floyd életművét megidéző Keep Floyding zenekar. A…

Az idén 20. születésnapját ünneplő kétszeres Fonogram-díjas gyerekzenekar azt vallja, hogy ők nevelik a jövő közönségét.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.